سوالات متداول

* برای مشاهده پاسخ سوال ها روی صورت سوال کلیک کنید.

به مجموعه فایل های چاپی که به علت پایین آوردن هزینه ها به صورت مشترک داخل یک فرم چاپی بسته شده و نسبت به نوع رنگ فایل ها تفکیک نمی شوند ، محصولات عمومی گفته می شود

کلیه محصولاتی که در لیست محصولات عمومی وجود ندارند و محصولاتی که دارای خدمات خاص می باشند ( کاتالوگ، بروشور، کتاب و …) و همچنین محصولاتی که هرچند ممکن است جز محصولات عمومی باشند اما به علت حساسیت چاپی بالا، استفاده از رنگ های خاص و یا دارای چاپ های ویژه هستند و قابلیت اجرای آنها در محصولات عمومی نیست ، جزو محصولات اختصاصی محسوب می شوند.

با مراجعه به سایت chapvesta.com محصول عمومی مورد نظر خود را انتخاب نمایید و با وارد کردن اطلاعات شخصی به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت، سفارش شما در کوتاه ترین زمان ممکن چاپ و به دست شما خواهد رسید.

با مراجعه به سایت chapvesta.com و مراجعه به صفحه چاپ اختصاصی، اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. پس از ارسال فرم کارشناسان چاپ وستا در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فایلی که طبق راهنمای محصولات طراحی شده ، تمام اصول فنی مربوط به محصول(سایز، فواصل برش، تعداد فایل، در نظر گرفتن خط تا و…) رعایت شده و به صورت تک لایه

به صورت عکس تک لایه  (jpeg)  یا  (tiff)

فقط  CMYK   16Bit

در صورت استفاده نتیجه چاپی با60% و یا بیشتر خطاهای رنگی مواجه خواهد شد.

کیفیت  300 DPI باشد.

 چاپ های عمومی :

روز های شـنبه تا چهارشنبه ساعت 15 و روزهای پنج شنبه ساعت 12 را ساعـت مقرر در نظر بگیرید.

در خصوص چاپ محصولات 6 ساعته، ساعت مقرر ساعت 12 می باشد. (پنج شنبه تحویل محصولات 6 ساعته نخواهیم داشت)

روز های تعطیل رسمی و غیر رسمی روز کاری محاسبه نمی شود.

چاپ اختصاصی :

چاپ اختصاصی از قواعد گفته شده مستثنی خواهد بود و با توجه به حجم و نوع کار در کوتاه ترین زمان ممکن پروژه انجام و تحویل خواهد شد.

در خصوص چاپ اختصاصی حمل بر عهده چاپ وستا می باشد.
در خصوص چاپ عمومی تحویل درب چاپخانه خواهد بود در صورت ثبت سفارش بیش از پانصد هزار تومان، ارسال به صورت رایگان خواهد بود.
در خصوص ارسال به شهرستان ، ارسال تا باربری رایگان خواهد بود.

هماهنگی در این خصوص از طریق شماره تماس های۹۱۰۰۲۲۲۸ و ۳۷۸۵۲ با پیش شماره ۰۲۱ امکان پذیر است.

روش اول: با مراجعه به سایت chapvesta.com و انتخاب محصول مورد نظر، تعداد و نوع کاغذ هزینه چاپ به صورت آنلاین محاسبه میگردد. در صورتی که طراحی محصول بر عهده تیم گرافیک چاپ وستا باشد هزینه آن به صورت توافقی خواهد بود.

روش دوم: تماس با واحد فروش و استعلام قیمت ( داخلی 101)  از طریق شماره های ۹۱۰۰۲۲۲۸ و ۳۷۸۵۲ با پیش شماره ۰۲۱ 

روش سوم :مراجعه حضوری به چاپخانه ( که در شرایط کرونا پیشنهاد نمی شود!)

در زمان ثبت سفارش ضمن تماس با شماره های  09128361446 (آقای مهدی کاهه)  و یا شماره 91002228-021 داخلی 101 می توانید از خدمات پس از چاپ بهره مند شوید.

ساعت اداری دفاتر مجموعه چاپ وستا از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 17 و در روزهای پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 13 بعد از ظهر می باشد.

محصولات عمومی :
خطای اپراتور و یا مشکلات دستگاه های چاپ در چاپ عمومی اجتناب ناپذیر است. از این رو وستاچاپ در  راستای تعهد به کارفرمایان محترم اقدام به گارانتی چاپ به صورت محدود در خصوص محصولات عمومی نموده است. با در دست داشتن محصول خراب و مراجعه به مسئول گارانتی وستاچاپ، سفارش شما بررسی شده و اگر ایراد از سمت مجتمع باشد کار مجددا برای چاپ ارسال می شود.

چاپ اختصاصی :
کارفرما در هر مرحله از چاپ می تواند با اعزام ناظر خود یا بهره بردن از ناظران چاپ مجموعه وستا، بر روند چاپ اختصاصی نظارت داشته باشد. لذا پروژه چاپ اختصاصی به صورت کامل شامل گارانتی خواهد بود.

هرگونه انتقاد و پیشنهاد در خصوص نحوه کار وستاچاپ را  با شماره تماس 09054530617 در جریان قرار دهید. همچنین از طریق لینک انتقادات و پیشنهادات وبسایت به ثبت برسانید.

در راستای احترام به اعتماد شما عزیزان، وستاچاپ برای آن دسته از مشتریانی که در طول یک ماه از محصولات عمومی خرید نمایند ، تخفیف اعمال خواهد کرد . جهت محاسبه تخفیف ماهانه دیگر نیازی به پیگیری و تماس نیست. تخفیف‌ ماهانه به صورت اتوماتیک  حساب شما می شود.

-به ازای 10 میلیون تومان خرید، 5% تخفیف

– به ازای 20 میلیون تومان خرید، 8% تخفیف

– به ازای 30میلیون تومان خرید، 10% تخفیف

– به ازای 50میلیون تومان خرید، 12% تخفیف

(خرید بیش از 500 هزار تومان حمل رایگان خواهد بود)

با شماره تراکنش، مبلغ ، تاریخ و 4 رقم آخر کارت اعتباری خود، این اطلاعات را به شماره تلگرام واحد حسابداری وستاچاپ ( 09054530617 ) ارسال کنید، در اسرع وقت پیگیری انجام خواهدشد.