سوالات متداول در خصوص چاپ و ثبت سفارش

فرم عمومی:

به مجموعه فایل های چاپی که به علت پایین آوردن هزینه ها به صورت مشترک داخل یک فرم چاپی بسته شده و نسبت به نوع رنگ فایل ها تفکیک نمی شوند ، محصولات عمومی گفته می شود.

فرم اختصاصی:

کلیه محصولاتی که در لیست محصولات عمومی وجود ندارند و محصولاتی که دارای خدمات خاص هستند (کاتالوگ، بروشور، کتاب و …) و همچنین محصولاتی که هرچند ممکن است جز محصولات عمومی باشند اما به علت حساسیت چاپی بالا، استفاده از رنگ‌های خاص و یا دارای چاپ‌های ویژه هستند و قابلیت اجرای آنها در محصولات عمومی نیست، جزو محصولات اختصاصی محسوب می‌شوند.

ثبت سفارش آنلاین:


با مراجعه به سایت chapvesta.com محصول عمومی موردنظر خود را انتخاب نمایید و با واردکردن اطلاعات شخصی به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت، سفارش شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن چاپ و به دست شما خواهد رسید.

نحوه ثبت سفارش: 


با مراجعه به سایت chapvesta.com و مراجعه به صفحه چاپ اختصاصی، اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. پس از ارسال فرم کارشناسان چاپ وستا دراسرع‌وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فایلی که طبق راهنمای محصولات طراحی شده، تمام اصول فنی مربوط به محصول (سایز، فواصل برش، تعداد فایل، درنظرگرفتن خط تا و…) رعایت شده و به صورت فایل قابل پذیرش به صورت تک لایه ارسال شده است. مجموعه از پذیرش فایل لایه باز معذور است.

به‌صورت عکس تک‌لایه با فرمت  (jpeg)  با (PDF)

برای چاپ باید فایل شما از ابتدا به صورت CMYK طراحی شده باشد.
مدل رنگ CMYK كه به آن “چهار رنگ” نيز گفته می‌شود نوعي از تركيب رنگ است كه از آن در چاپ افست استفاده می‌شود.در اين مدل كليه رنگ‌ها از تركيب چهار رنگ فیروزه‌ای يا سايان (Cyan) ارغواني يا مجنتا (Magenta) رنگ زرد يا يلو (Yellow) و رنگ سياه (BlackOrKey) كه به‌اختصار به آنها CMYK گفته می‌شود وجود می‌آید.

به‌صورت عکس تک‌لایه  (jpeg)  یا  (tiff)

فقط  CMYK   16Bit

در صورت استفاده نتیجه چاپی با 60% و یا بیشتر خطاهای رنگی مواجه خواهد شد.

کیفیت  ۳۰۰ DPI باشد.

روزهای شـنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۵ و روزهای پنج‌شنبه ساعت ۱۲ را ساعـت مقرر در نظر بگیرید.

در خصوص چاپ محصولات ۶ ساعته، ساعت مقرر ساعت ۱۲ است. (پنج‌شنبه تحویل محصولات ۶ ساعته نخواهیم داشت)

روزهای تعطیل رسمی و غیررسمی روز کاری محاسبه نمی‌شود.

چاپ اختصاصی از قواعد گفته شده مستثنی خواهد بود و باتوجه‌به حجم و نوع کار در کوتاه‌ترین زمان ممکن پروژه انجام و تحویل خواهد شد.

حمل سفارش های چاپ اختصاصی بر عهده چاپ وستا است.
در خصوص چاپ عمومی تحویل درب چاپخانه خواهد بود در صورت ثبت سفارش بیش از پنج میلیون تومان، ارسال به‌صورت رایگان خواهد بود.
برای ارسال به شهرستان، ارسال تا باربری رایگان خواهد بود.

هماهنگی دراین‌خصوص از طریق شماره تماس‌های ۹۱۰۰۲۲۲۸ و ۳۷۸۵۲ با پیش‌شماره ۰۲۱ امکان پذیراست.

روش اول: با مراجعه به سایت chapvesta.com و انتخاب محصول موردنظر، تعداد و نوع کاغذ هزینه چاپ به‌صورت آنلاین محاسبه می‌گردد. در صورتی که طراحی محصول بر عهده تیم گرافیک چاپ وستا باشد هزینه آن به‌صورت توافقی خواهد بود.

روش دوم: تماس با واحد فروش و استعلام قیمت (داخلی ۱۰۱)  از طریق شماره‌های ۹۱۰۰۲۲۲۸ و ۳۷۸۵۲ با پیش‌شماره ۰۲۱ 

در زمان ثبت سفارش ضمن تماس با شماره‌های  ۰۹۱۲۸۳۶۱۴۴۶ (آقای مهدی کاهه)  و یا شماره ۹۱۰۰۲۲۲۸-۰۲۱ داخلی ۱۰۱ می‌توانید از خدمات پس از چاپ بهره‌مند شوید.

ساعت اداری دفاتر مجموعه چاپ وستا از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ و در روزهای پنجشنبه از ساعت ۹ صبح الی ۱۳ بعد از ظهر است.

خطای اپراتور و یا مشکلات دستگاه‌های چاپ در چاپ عمومی اجتناب‌ناپذیر است. ازاین‌رو با دردست‌داشتن محصول خراب و مراجعه به مسئول گارانتی وستا چاپ، سفارش شما بررسی شده و اگر ایراد از سمت مجتمع باشد کار مجدداً برای چاپ ارسال می‌شود.

گارانتی فقط شامل محصولات اختصاصی می‌شود.

کارفرما در هر مرحله از چاپ می‌تواند با اعزام ناظر خود یا بهره‌بردن از ناظران چاپ مجموعه وستا، بر روند چاپ اختصاصی نظارت داشته باشد؛ لذا پروژه چاپ اختصاصی به‌صورت کامل شامل گارانتی خواهد بود.

هرگونه انتقاد و پیشنهاد در خصوص نحوه کار چاپ وستا را  با شماره تماس ۰۹۰۵۴۵۳۰۶۱۷ در جریان قرار دهید.

در راستای احترام به اعتماد شما عزیزان، چاپ وستا برای آن دسته از مشتریانی که در طول یک ماه از محصولات عمومی خرید نمایند، تخفیف اعمال خواهد کرد. جهت محاسبه تخفیف ماهانه دیگر نیازی به پیگیری و تماس نیست. تخفیف ماهانه به‌صورت اتوماتیک  حساب شما می‌شود.

سایر مشتریان به که نیاز به ثبت سفارش مورد دارند از فرم درج شده در صفحه اول سایت اقدام به ثبت شماره همراه خود نمایند تا تخفیف های دوره‌ای برای آنها ارسال شود.

با شماره تراکنش، مبلغ، تاریخ و ۴ رقم آخر کارت اعتباری خود، این اطلاعات را به شماره واتساپ واحد حسابداری چاپ وستا (۰۹۰۵۴۵۳۰۶۱۷) ارسال کنید، دراسرع‌وقت پیگیری انجام خواهد شد.

پیمایش به بالا
به بالا بروید