Dedicated printing

فهرست

چاپ اختصاصی

چاپ اختصاصی راهکاری مقرون به صرفه جهت کسب و کارها

چاپ اختصاصی وستا

چرا چاپ اختصاصی مقرون به صرفه است ؟

کیفیت چاپی مناسب با هزینه کم یکی از محاسن چاپ اختصاصی است. در همه مراحل می توانید بر روند چاپ نظارت داشته باشید. تعیین رنگ و مرکب شخصی سازی شده در تمامی سفارشات توسط کارشناسان خبره و مجرب انجام می شود. انتخاب برند کاغذ و متریال استفاده شده به دلخواه شما خواهد بود. کلیشه، زینک و قالب در آرشیو شخصی مشتری محفوظ خواهد بود (و در مراتب بعدی چاپ هزینه ها بیشتر کاهش می یابد.) 
در تیراژ بالا هزینه چاپ ارزانتر خواهد بود و در تمامی مراحل میتوانید از خدمات رایگان مشاوران ما بهره مند خواهید شد. 

چاپ‌اختصاصی شرایط منعطف‌تری به نسبت چاپ عمومی دارد. هدف ما در چاپ وستا، رضایت و رفع هرچه بیشتر نیاز مشتریان خود متناسب با نوع محصولاتی که دارد در کنار فرم‌های عمومی از چاپ‌اختصاصی نیز استفاده می‌کند.

چاپ‌عمومی و چاپ‌اختصاصی

  • وقتی صحبت از فرم عمومی می‌شود یعنی چند سفارش مختلف کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. در فرم اختصاصی، یک فرم مخصوص برای چاپ محصول شما با ابعاد دلخواه شما در نظر گرفته می‌شود.
  • امکان تنوع و کنترل رنگ در فرم عمومی وجود ندارد. از همه رنگ‌ها به صورت میانگین استفاده می‌شود لذا ضمانتی در خصوص رنگ وجود ندارد.
    چاپ‌اختصاصی به این نیاز مشتری به خوبی پاسخ داده است. چون تنها فایل موجود مربوط به محصول شما است، توجه بیشتری بر روی رنگ‌ها خواهد بود و رنگ چاپ ضمانت می‌شود.
  • از نظر جنس کاغذ در چاپ عمومی محدودیت هایی وجود دارد. چراکه انتخاب نوع کاغذ منوط به موجودی بازار و نوع کاغذهای پیش‌فرض برای هر محصول است. با استفاده از چاپ اختصاصی شما می‌توانید یک کاغذ خاص را برای کارتان انتخاب کنید.
  • فرض کنیم امروز سفارشی به ضورت عمومی چاپ میشود و فردا نیاز به تجدید چاپ دارد. در فرم عمومی هیچ ضمانتی برای خروجی یکسان رنگ در هر مرحله از چاپ وجود نداد.  اما در چاپ اختصاصی حتی با گذشت یک سال هم می‌توانید با خیال راحت همان کیفیت و رنگ قبلی را در پایان چاپ مشاهده کنید.
  • در چاپ عمومی امکان حضور ناظر در مراحل چاپ وجود ندارد؛ در حالی که در چاپ اختصاصی ناظر چاپ می‌تواند در عملیات چاپ حضور داشته باشد تا از کیفیت کار اطمینان حاصل کند.
  • به علت شخصی نبودن فرم‌ها در چاپ عمومی، زینک چاپ آرشیو نمیشود ولی در چاپ اختصاصی زینک ها بلافاصله شسته شده و آرشیو می‌شوند.
  • در چاپ عمومی عناوینی همچون برش‌های متفاوت و قالب‌های گوناگون وجود ندارد؛ اما در چاپ اختصاصی امکان سفارش چاپ محصول با قالب‌های مخصوص و برش‌های خاص آن فراهم می‌شود.
  • مدت زمان چاپ اختصاصی بسیار کوتاه است .

چاپ‌اختصاصی، سریع، با کیفیت، همراه با ضمانت نامه کتبی و حمل رایگان

Dedicate-Chapvesta

چگونه سفارش خود را ثبت کنیم؟

برای ثبت سفارش چاپ‌اختصاصی می‌توانید به سه روش اقدام کنید:

1- تماس با شماره تلفن های 91002228-021 و 37852-021.

2- تکمیل فرم سفارش اختصاصی.

3- ارسال پیام به واتساپ شرکت

نامضروری
برچسب‌ها
پیمایش به بالا
به بالا بروید