طراحی کارت ویزیت خلاقانه

احتمالا امروزه بیشترین تعاملات تجاری مردم، در دنیای صفحات مجازی مانند لینکدین و اینستاگرام و ... صورت می گیرد. اما این به معنی موثر نبودن رسانه های چاپی در برآورده کردن نیازهای تجاری نیست. کارت ویزیت یکی از مواد تبلیغاتیی است که هیچ وقت بی تاثیر نمی شود. دراین مقاله به بررسی طراحی کارت ویزیت خلاقانه می پردازیم.
فهرست

چرا کارت ویزیت؟

شما برای یک رویداد کسب‌وکار به‌صورت غیرمنتظره دعوت می‌شوید، اما موجودی کارت ویزیت شما تمام‌شده و فرصت برای چاپ آن نداشتید.

در این شرایط چاپ افست زمان‌بر است ولی با چاپ دیجیتال می‌توانید با ظرفیت کم ولی در کوتاه‌ترین زمان ممکن، کارت ویزیت خورد را چاپ کنید.

وقتی در یک رویداد شرکت می‌کنید حتماً کارت ویزیت هرماه داشته باشید.

در رویدادهای علمی یا بازرگانی، ممکن است تعداد زیادی کارت ویزیت دریافت کنید. اما کدام‌یک از کارت ویزیت‌ها در ذهن شما مانده است ؟

از خودت بپرس چرا کسب و کاره‌ای زیادی وجود دارند که برای جلب‌توجه شما رقابت می‌کنند?

با توجه به این‌که کارت کسب‌وکار شما اولین معرفی است که بسیاری از مردم   با آن روبه‌رو خواهند بود، طراحی آن مهم است. این‌که  شما چه کسی هستید و چه‌کاری انجام می‌دهید؟ و…

آیا می‌توانید مطمئن باشید که کارت شما این اطلاعات را منتقل می‌کند ؟ تعداد کارت‌هایی که افراد می‌بینند و دریافت می‌کنند را در نظر بگیرید.

مال تو بهتره؟ می تونه با تو ارتباط به گیره؟ کارتت منحصر به فرده؟

اگر پاسخ “نه” است،در طراحی کارت ویزیت خود بازنگری کنید.نگاهی به این روش‌های ساده اما بسیار مؤثر بی اندازید تا مطمئن شوید که کارت کسب‌وکار شما در یک بازار شلوغ به شما توجه می‌کند.

سفارش چاپ: کارت ویزیت کتان

اصرار بر طراحی مناسب

کسب‌وکار شما هر چه که باشد، مهم است که تمام بازاریابی شما شارپ و حرفه‌ای به نظر برسد.

هرکسی می‌تواند به‌سادگی نام، جزئیات و لوگوی خود را بر روی کارت کسب‌وکار خود چاپ کند، با این باور که برای تشویق کسی به برقراری ارتباط و یا پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد کسب‌وکار شما کافی است.اما این‌یک ‌اشتباه بزرگ هست.

شما ممکن است فکر کنید به یک طراح حرفه‌ای برای چیزی به کوچکی یک کارت کسب‌وکار نیاز ندارید، اما اشتباه می‌کنید.

کارت کسب‌وکار شما بخش بسیار مهمی از بازاریابی است و شما باید طراحی آن را به همان اندازه که بروشور یا بیلبورد خود را جدی می‌گیرید، جدی بگیرید.

اگر در حال طراحی کارت خود هستید، نگاهی کلان به طراحی و چاپ خود داشته باشید. چون کارت ویزیت شما یک بیلبورد تبلیغاتی کوچک است.

پس شما باید برای کارت ویزیت خود ، طرح مناسبی داشته باشید. طرحی که کارت ویزیت شمارا در ذهن ماندگار کند.

 

سفارش چاپ: کارت ویزیت مدیریتی (Pvc)

کارت ویزیت

مبادله ی کارت ویزیت، یک راه عالی برای ایجاد تاثیر ماندگار، در کسب و کار شماست. نام تجاری شما به کمک آن تقویت می شود و مردم شما را می شناسند. اما همه ی کارت ویزیت ها به یک میزان موثر نیستند. برای طراحی کارت ویزیت خلاقانه، باید نکاتی را در نظر بگیرید.

 

طرح هایی با تایپوگرافی منحصر به فرد

تمام هدف کارت ویزیت این است که اطلاعات خود را به اشتراک بگذارید. این اطلاعات ممکن است نام تجاری شما یا آدرس دفتر کار یا اطلاعات تماس شخصی شما باشد. به هرحال برای انجام این کار باید متن وارد شود. گاهی تایپوگرافی علاوه بر انجام وظیفه ی ارائه ی اطلاعات، کارت ویزیت را به یک اثر هنری تبدیل می کند.

 

 

 

طراحی مینیمالیستی

اتخاذ رویکرد مینیمالیستی در طراحی کارت ویزیت خلاقانه، بسیار موثر است. روش های خلاقانه ی زیادی وجود دارد که می توان به کمک آن ها استفاده از عناصر در طراحی را به حداقل رسانید. مینیمالیسم، پیچیدگی ایجاد می کند و کارت ویزیتی با این رویکرد، می تواند معرف «فراتر از معمول» بودن تجارت شما باشد.

تفاوت، جذابیت می آفریند و چه چیزی بهتر از یک کارت ویزیت متفاوت؟! به دنبال الگوهایی با جزئیات غیرمنتظره باشید تا احساس شادابی و خلاقیت را منتقل کنید.

 

سفارش چاپ: کارت ویزیت لمینت

 

طراحی ماکسیمالیستی

برخلاف شعار مینیمالیسم یعنی «کمتر بیشتر است»، گاهی «بیشتر بیشتر است»! طراحی ماکسیمالیستی یا حداکثرگرا، انتخاب مسیری جسورانه، با رنگ های متنوع و جزئیات پیچیده است.

این روش هم موثر است و باعث ماندگاری اطلاعات در ذهن مخاطب می شود. برای این نوع از طراحی، به دنبال الگوهای گرافیکی روشن و درخشان در کارت ویزیت خود باشید.

کارت ویزیت سه بعدی

اگر می خواهید عنصر بازیگوشانه ای به کارت ویزیت خود اضافه کنید، آن را سه بعدی بسازید. یکی از راه های طراحی کارت ویزیت خلاقانه، خارج شدن از قوانین دنیای دوبعدی است. می توانید لوگوی کارت را

 برجسته کنید یا جزئیات متحرک داشته باشید. بافت متفاوت هم کارت را به یادماندنی و از نظر بصری جالب توجه می کند.

 

سفارش چاپ:کارت ویزیت مقوای پشت طوسی

کارت ویزیت عکس دار

عکس می تواند توجه زیادی جلب کند. چه عکس خودتان باشد یا محیط و اتمسفر کارتان. در هر حال این تصویر در تاثیرگذاری موثر است. افرادی که خواندن و به یادسپاری اطلاعات برایشان دشوار است، با عکس بهتر ارتباط برقرار می کنند.

طراحی دوستدار محیط زیست

استفاده از کاغذهای بازیافت شده در کارت ویزیت، شما را به عنوان یک دوستدار محیط زیست معرفی می کند. کاغذهای ساخته شده از الیاف تجزیه پذیر هم همین رویکرد را دارد. اگر طراحی کارت ویزیت شما نیز دارای موضوعی در همین راستا باشد، حتما برای دوستداران محیط زیست به یادماندنی خواهد بود.

طراحی کلاسیک، نتیجه ی مدرن

داشتن مولفه های کلاسیک، ترکیب مناسب و معقولی به شما ارائه می دهد. تنها با تغییراتی کوچک مانند برجسته و براق کردن نام، می توان به تفاوت های بزرگی رسید.

سفارش چاپ: کارت ویزیت سلفون

طراحی تعاملی

به مخاطب و مشتری خود کمک کنید تا نتایجی که با خدمات شما دریافت می کند را از کارت ویزیت بفهمد. کارت ویزیت های تعاملی به مشتریان امکان مشارکت می دهد. این کارت ها سرگرم کننده و به یادماندنی هستند و پیام را به شکل موثر انتقال می دهند. شاید با این کارت ویزیت بتوان گفت شما بیش از آن که اهل حرف زدن باشید، اهل عمل هستید!

برای سفارش چاپ کارت ویزیت می‌توانید به صورت مستقیم از طریق سایت و یا ثبت سفارش تلفنی اقدام نمایید.

برچسب‌ها
پیمایش به بالا
به بالا بروید