چاپ سریع و فوری نیاز دارید؟ 

اگر چاپ سریع و فوری نیاز دارید حتما  این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.مزایای چاپ دیجیتال برای بخش بسته‌بندی و تبلیغات بر کسی پوشیده نیست. چاپ دیجیتال فرآیندی ایده آل برای چاپ‌های کوچک تا متوسط ​​است و امکان ایجاد چاپ سفارشی برای بسته‌بندی و تبلیغات را فراهم می‌کند.

تعریف چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال یک فرآیند چاپ بدون لیتوگرافی است. این بدان معنی است که هیچ رسانه چاپی جداگانه‌ای لازم نیست زیرا تصویر چاپی مستقیماً از طریق رایانه به دستگاه چاپ منتقل می‌شود. در مقایسه با سایر فرآیندهای چاپ، مانند چاپ افست یا فلکسو، دیگر نیازی به تنظیم پرزحمت نیست.

ازنظر وضوح، چاپ دیجیتال با چاپ افست قابل‌مقایسه است. بنابراین چاپ دیجیتال برای بسته‌بندی و نمایشگرهای باکیفیت، ایده آل است. برای موارد چاپی مانند کارت ویزیت، سربرگ، برچسب و برچسب، بروشور و بروشور، پوستر و بیلبورد و غیره، چاپ دیجیتال قبلاً خود را تثبیت کرده است.

 

کاربردها و مزایای معمول چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال به‌ویژه برای چاپ‌های با تعداد کم و ابعاد کوچک و متوسط مناسب است. هزینه‌های چاپی پایین آن در مقایسه با سایر فرآیندهای چاپ یک مزیت مناسب برای کسب و کار های کوچک است.

این بدان معناست که دیگر مجبور نیستید سفارش‌های چاپ‌های بزرگ بدهید یا سطوح بالایی را در انبار  موجود نگه‌دارید.با چاپ دیحیتال می‌توانید انعطاف‌پذیر باشید و در هزینه‌های تنظیم چاپ صرفه‌جویی کنید!

چاپ دیجیتال برای تست قبل از چاپ افست هم مناسب است زیرا می‌توانید آزمایش‌های مقرون‌به‌صرفه را برای چاپ خود به دست آورید. ازآنجایی‌که این‌یک فرآیند چاپ بدون تماس است، تغییرات سریع تصویر و بنابراین زمان تحویل کوتاه‌تر امکان‌پذیر است.

در خصوص سایر مزایای چاپ دیجیتال می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 • زمان کوتاه تر آماده سازی و سرعت بالای چاپ
 • برای کار هایی با تیراژ پایین بسیار مقرون به صرفه است.
 • چاپ سیاه و سفید بسیار ارزان قیمت
 • امکان اضافه کردن داده بدون زحمت زیاد

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان چاپ دیجیتال گروه وستا مشورت کنید.

 

انتخاب رنگ هیچ محدودیتی ندارد

مدل‌های رنگی CMYK از رنگهای فیروزه‌ای، سرخابی، زرد و مشکی  تشکیل‌شده است. طیف کاملی از رنگ‌های خاص را می‌توان در چاپ دیجیتال با استفاده از رنگ‌های فرآیند CMYK شبیه‌سازی کرد. این تغییرات رنگ را به حداقل می‌رساند. کد نامرئی در تصویر چاپی نیز امکان‌پذیر است.

چاپ دیجیتال چه مزایایی دارد؟وستا دلایل روی آوردن به چاپ دیجیتال را به شما نشان می‌دهد:

انعطاف‌پذیری بزرگ‌ترین عامل موفقیت است: در چاپ دیجیتال می‌توانید طرح‌های مختلفی را چاپ کنید که باکیفیت افست و بدون محدودیت در تعداد چاپ شوند.

 

سوالی که در اینجا پیش می آید این است که آیا سرعت بالای چاپ دیجیتال موجب از دست رفتن کیفیت آن می شود یا خیر؟

در ابتدای ورود چاپ دیجیتال به دلیل نو بودن این تکنولوژی کیفیت چاپ دیجیتال به مراتب پایین تر از چاپ افست بود، اما به مرور و با بروز شدن پرینترها تمامی مشکلات مربوط به کیفیت این دستگاه ها برطرف شده و امروزه چاپ دیجیتال در برخی از پارامترهای کیفی از چاپ افست نیز با کیفیت تر عمل می کند.

 

چاپ سریع و فوری ، ارزان و مطمئن با چاپ وستا

 

امکان چاپ چه محصولاتی با چاپ دیجیتال فراهم است ؟کارتریج یک چاپگر نیمه صنعتی

 • چاپ انواع پاکت
 • اوراق اداری یا ست اداری
 • سربرگ
 • یادداشت
 • کاتالوگ
 • بروشور
 • کارت ویزیت
 • تراکت
 • و…

 

روی نتیجه کار چاپ دیجیتال برای تثبیت و افزایش دوام، می توان لمینت و سلفون کشید.

 

اما نتیجه چاپ دیجیتال بر برندینگ و مارکتینگ به چه صورت است؟

در خصوص “افزایش تقاضا برای شخصی سازی” ،” تغییر به سمت عملیات پایدار” ، “راحتی کاربر و عملیات بهینه در چاپ”و “اجرای کوتاه‌مدت و محض تقاضا ” مواردی را ذکر کردیم. این موارد بر روی برندینگ شما تاثیر مستقیم دارند.
اگر نیاز دارید در یک نمایشگاه شرکت کنید ولی کاتالوگ برای معرفی محصول ندارید و زمانی هم برای چاپ افست ندارید چاپ دیجیتال برای شما مناسب است و  مواردی از این قبیل.

 

تقاضا برای شخصی‌سازی

شخصی‌سازی “تجربه، وفاداری و حفظ مشتری” را افزایش می‌دهد. مشتریان انتظار دارند که برندها به طور مستقیم به آن‌ها رسیدگی کنند و یک تجربه منحصر به فرد و شخصی ارائه دهند. مثلا روی کارت دعوت نامشان به صورت اختصاصی چاپ شود. این مورد بر ذهن مشتری تاثیر خود را خواهد گذاشت.

اگر مشتریان احساس کنند که توسط یک برند ارزشمند هستند و درک می‌شوند که ارزش‌های یکسانی را که خودشان درک می‌کنند منعکس می‌کند، این مشتریان با وفاداری خود به برند پاداش می‌دهند.

آن‌ها محصول، یا محصولات دیگر را دوباره و دوباره می‌خرند. و خرد بازاریابی بر این باور است که حفظ مشتری بسیار آسان‌تر از به دست آوردن یک مشتری جدید است. یکی از مسیر های حفظ مشتری چاپ شخصی سازی شده با دستگاه دیجیتال است.

توجه به تمام داده‌های جمع‌آوری‌شده از طریق فن‌آوری‌های کامپیوتری جدید در فرآیندهای چاپ دیجیتال، بازاریابی را بسیار کارآمدتر می‌کند (‏کاهش هزینه به دست آوردن مشتریان جدید)‏و در عین حال “رشد قوی صنعت چاپ دیجیتال” را پرورش می‌دهد.

چاپ دیجیتال از منابع تجدید پذیر استفاده می‌کند و نسبت به روش‌های چاپ آنالوگ سنتی، مواد بسیار سمی کمتری مصرف یا تولید می‌کند. با چاپ تجاری دیجیتال، می توان حجم چاپ را کاهش داد در حالی که اثربخشی هر بروشور یا کاتالوگ را می توان افزایش داد. چاپ دیجیتال براساس داده‌های جامع، بازاریابی را کارآمدتر می‌کند و این امر هم انتشار و هم اتلاف را کاهش می‌دهد.

 

چاپ دیجیتال به طور ایده‌آل برای اجراهای کم تیراژ مناسب است.

از آنجا که زمان کمی آماده‌سازی در چاپ دیجیتال وجود دارد، چاپخانه‌های دیجیتال می‌توانند هزینه‌های آماده‌سازی و اتلاف را کاهش دهند.چاپ سریع و فوری با چاپ دیجیتال

در عین حال، نویسندگان و طراحان بازاریابی می‌توانند تغییرات دقیقه آخر را بر روی یک پلتفرم چاپ دیجیتال مثل چاپ وستا  اعمال کنند و این امر امکان ارسال مطالب مرتبط و حساس به زمان مورد نیاز مشتریان را فراهم می‌کند.

مصرف کنندگان جدید فقط مصرف نمی‌کنند؛ آن‌ها تمایل دارند که محصولات یا خدمات را براساس کل تجربه، از مالکیت گرفته تا استفاده، رتبه‌بندی کنند.

برای مشتریان فعلی و آتی، تجربه خرید مهم است،  اگر شما برای هر مشتری یک QRcode مجزا روی بسته بندی، کارت، تبلیغات و … چاپ کنید آنها به صورت اختصاصی می‌گویند که از خرید خود راضی یا ناراضی هستند.

یک مصرف‌کننده می‌تواند یک آگهی چاپی را اسکن کند و به سایت اینترنتی یک برند برودو تحربه خود را ثبت کند یا مستقیم خرید کند یا خرید خود را محدد تکرار کند. این فن‌آوری می‌تواند هم با فوریت و هم با قابلیت‌های شخصی سازی چاپ سفارشی دیجیتال به صورت آنلاین کار کند.

 

5 دیدگاه در “چاپ سریع و فوری با چاپ دیجیتال

 1. عباس ازودی گفت:

  کیفیت چاپ دیجیتال در مجموعه وستا بالاتر از چاپ افست است ؟ یا پایین تر ؟

  1. abedi گفت:

   دستگاه چاپ دیجیتال ما کاملا جدید و بروز است و دارای کیفیت بالایی است

 2. رضا نعیمی گفت:

  چاپ سیلک همون چاپ دیجیتال میشه

  1. abedi گفت:

   نه دو نوع چاپ متفاوت هستش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.